banner232

Elbistan da sular durulmayacak gibi!

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Traş, kendi sosyal medya hesabından daha önce İl Başkanı İken kongre gecesi görevinden alınan Av.Ahmet özdemir’in okuduğu şiiri paylaşması kamuoyunda Ahmet Traş’ta mı görevinden alınacak söylentilerine yol açtı.

Elbistan da sular durulmayacak gibi!

Elbistan İlçesinde sular durulmuyor. Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ün son Meclis toplantısında Komisyon Raporunda ortaya çıkan usulsüzlük ve yolsuzluk yapıldığı iddiaları gündemden düşmüyor.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Traş’ın son günlerde gündemde yer alan Belediyedeki yolsuzluk iddialarına çok sinirlendiği ve Belediyedeki bazı Müdürler hakkında ''cuma akşamına kadar size müsaade belediyeyi terk edin'' dediği öne sürülürken, Belediye Başkanı Gürbüz’ün buna karşı çıktığı ve Ahmet Traş’ı İl Başkanlığına şikayet ettiği iddia edildi.

KAFALARDA SORU İŞARETİ BIRAKTI

Bu gelişmelerden oldukça rahatsız olan Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Traş’ın kendi sosyal medya hesabından daha önce İl Başkanı İken kongre gecesi görevinden alınan Av.Ahmet özdemir’in okuduğu şiiri paylaşması kafalarda soru işareti bıraktı. Bir çok yorum yazılan paylaşımda Ahmet Traş'a büyük destek verildiği görüldü.

Şu saatlerde Elbistan İlçe Yönetimi ile toplantıda olduğu öğrenilen İlçe Başkanı Traş’ın, Elbistan belediyesinde adı yolsuzluk olayına karışan bazı Müdürlerin görevden el çektirilmemesi karşısında yönetimle birlikte istifa konusunu düşündüğü gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Traş'ın gündem ile ilgili nasıl bir açıklama yapacağı kamuoyunda merakla bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2021, 19:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Yelken
İbrahim Yelken - 6 ay Önce

Çok alışık olmadığımız bir gelenek ama yinede izleyip göreceğiz . İktidar Partisi sadece istemediğini istifa ettirir. Bu güne kadar böyleydi . Ancak bir sıkıntı olmuş ise ya Gürbüz ü yada Traş ı birini tercih eder diğerine yolun açık olsun der . Yani izleyip göreceğiz . Sanırım Gürbüz yolcu . Yolu açık olsun demeyeceğiz tabi. Biraz hesap verse iyi olur demokrasi ardına.

Ahmet
Ahmet - 6 ay Önce

Rüyada bitti uyandı millet geçmiş olsun reis

Elbistanlı
Elbistanlı - 6 ay Önce

Ahmet Tıraş tertemiz adamdir.

Ferhat
Ferhat - 6 ay Önce

Şöyle bir anda mücadele etmeyip istifa etmek de bana göre memleketine ihanettir. Memleketimiz bu yolsuzlara bırakılmamalıdır. Ahmet başkan mücadele etmelidir. Umarım mücadeleyi bırakmaz!

İbrahim Yelken
İbrahim Yelken - 6 ay Önce

İbrahim yelken

Şeker kurdu
Şeker kurdu - 6 ay Önce

Ne oluyor Allah aşkına yiyenler dursun yemiyenler gitsin yunus kağan kısacaya da aynısı yapıldı ama yiyenler yiyene göz yumanlar onlarla alkış tutanlar koltuklarındalar burda amac ne burda yönetimi ve belediyeyi tartıya koyalım gitmesi gereken belli nasıl olurda bu terazide ahmet tıraş gider yada gitmesine susan kişi neden susuyorsunuz neyden korkup sustunuz siz seçtiniz dediniz ki git memlekete sahip çık bu adam yolsuzluk yapıldığını gördü yolsuzluk yapanlara alkış tutmadı onların yanında durmadı diyemi gidiyor cünkü dediniz bu adama çık açıklama yap yalanla bunları dediniz bu adam öyle bi adam değil artık kimse böyle değil kusura bakmayın birileri para yiyecek biz susup göz yumacagız neden elbistanda bi sorun olmasın diye olsun sorunlar bugün olsun yeter artık tepeden inme kimseyi istemiyor bu memleket illa birileri vekil illa birileri başkan olacaksa bu partiden gidin başka şehirlerde olun bizim memleketimize bu memleketin sorunlarını bilen dinleyen yanımızda olan insanları getirin balıkesir de yaşan ne bilsin bilse o bisiklet yolu yapılmazdı EDS kurulsun diye zorlamazdı bu memleketin vatandaşının arsası zorla alınmazdı 3 yıldır Allah aşkına bu şehirde harfiyatları bi yerden bi yere taşımaktan başka ne yaptınız ya söyleyin durun birde boy boy reklam astınız doğru ya #ahmettıraş ama istifa edersen eğer neden ettiğini bütün bildiklerini sebebini açıklayacaksın yokda ihanet etmiş olursun bu millete bu senin insanlık vazifen ben biliyorum herkezde bilsin sebeblerini haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

Sercan Bayar
Sercan Bayar - 6 ay Önce

Ahmet Tıraş adam gibi adamdır. Aksini iddia eden cıvatadır.

mert
mert - 6 ay Önce

ah elbistan vah elbistan seçilenlerin suçu yok seçenlere bakmak lazım nasıl onlarında aynaya bakması lazım köyden indim şehire aklıyla (CAHİLKLİKLE)olunca böyle oluyor işte ben elbistan da yaşayanlara acımıyorum onlar seçti çünkü elbistana acıyorum

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.