Türkiye'de personel arıyorlar! 15 bin TL maaş verecekler

Havayolu şirketi Emirates, Türkiye’de kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. Başvurusu kabul edilerek işe alınacak olan kişilere 2 bin 660 dolar maaş verilecek. Peki, Emirates kabin memuru başvuruları nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Türkiye'de personel arıyorlar! 15 bin TL maaş verecekler
banner150

Emirates Havayolu, sürekli büyüyen filosu ve genişleyen uçuş ağına paralel olarak kabin ekibi işe alımlarını gerçekleştiriyor. Bu bağlamda Emirates Türkiye'de personel alımı yapacak. 

İKİ GÖRÜŞME DÜZENLENECEK
KOnu ile ilgili olarak Emirates bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için 7 Eylül Cumartesi günü saat 09:00’da Ankara Sheraton Hotel Convention Center’da, 9 Eylül Pazartesi günü saat 09:00’da İzmir Mövenpick Hotel’de olmak üzere iki görüşme günü düzenlenecek. 

SAĞLANACAK İMKANLAR
Bunun yanı sıra kabin memuru olmayı hedefleyen adaylar işe alma süreci hakkında bilgi edinip, Dubai’de yaşam ve iş yaşamının nasıl olduğu hakkında bilgilendirilecekler.  Personel alımlarına ilişkin Emirates tarafından açıklama yapıldı. Açıklamada işe alınacak olan personellere sağlanacak olan imkanlar belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

- 2,660 dolardan başlayan maaş

- 30 iş günü yıllık izin hakkı. Ülkeye dönmek için bir yıllık ücretsiz izin bileti (3 yıllık çalışma süresinden sonra bu bilet herhangi bir Emirates destinasyonuna çevirilebiliyor.)

- Dubai’de şirketin sağladığı bir evde konaklama imkanı.

- Sefer sırasındaki yemek, otel konaklaması ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanması.

 - Ev ve havalimanı arası transfer

- Şirket tarafından ücretsiz üniforma verilmesi.

ARANAN ŞARTLAR
İlana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu bağlamda aranan şartlar şöyle:

En az 21 yaşında olmak.

Ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimi.

Minimum 160 cm boy.

Lise mezunu olmak.

İngilizce’de yazılı ve sözlü akıcılık.

Üniforma dışında görünür dövme olmaması.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.