TEKNOKENTten önemli girişim!

Kahramanmaraş Teknokent Genel Müdürü Bilginer, Kahramanmaraş Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yürütülebilecek ar-ge faaliyetlerinin tartışıldığını ve Kahramanmaraş’ta yeni yatırım alanlarının araştırılması konusunda işbirliğine karar verildiğini belirtti.

TEKNOKENTten önemli girişim!

 

Kahramanmaraş Teknokent Yönetici A.Ş. paydaşlarla birlikte yeni yatırım alanlarına ilişkin bir toplantı düzenledi.

 

 

Kahramanmaraş’ta yeni yatırım alanlarını değerlendirmek amacıyla düzenlenen programa Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Kahramanmaraş Teknokent Yönetim Kurulu Başkan Vekili Salih Ziya Gümüşer, Kahramanmaraş Teknokent Genel Müdürü Öğr. Gör. Mesut Bilginer, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Nesih Tanrıverdi, DOĞAKA İl Temsilcisi Ertuğrul Kazancı, KMTSO Genel Sekreteri Akif Pakdil, Kahramanmaraş Teknokent Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahmut Tokur,  KTTO Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Arif Selim Eren ve Teknokent Uzmanları Oğuz Ciğerlioğlu, Ahmet Hikmet Zabun ve Ali Samed Ulu katıldı.

 

Kahramanmaraş Teknokent Genel Müdürü Bilginer, Kahramanmaraş Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yürütülebilecek ar-ge faaliyetlerinin tartışıldığını ve Kahramanmaraş’ta yeni yatırım alanlarının araştırılması konusunda işbirliğine karar verildiğini belirtti. Bilginer, Kahramanmaraş Teknokentin paydaşlarla görüş alışverişi ve işbirliği alanlarının geliştirilmesine yönelik toplantıları önemsediğini belirterek Teknokentin davetine icabet ederek gelen tüm katılımcılara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.