Pakdemirli, Türkiye'de et fiyatlarının yüksek olmadığını söyledi

''Et fiyatları yüksek değil, ürünlere baktığımız zaman Avrupa seviyesinde altında kalmış durumda'' diyen Tarım ve Orman Bakanı, ''Bu işin sürdürülebildiğini sağlamak gerekiyor. Yurt dışından ithal etseniz yine aynı rakamlar olacak'' diye devam etti.

Pakdemirli, Türkiye'de et fiyatlarının yüksek olmadığını söyledi
banner150

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'de et fiyatlarının yüksek olmadığını savundu.

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtlayan Pakdemirli, "Üreticiden vazgeçmeyeceksiniz. Ette ithalatı tamamen bitiriyoruz. Üreticiyi koruyacağız, tüketiciyi de kollayacağız" dedi.

"Et fiyatları yüksek değil, ürünlere baktığımız zaman Avrupa seviyesinde altında kalmış durumda" diyen Tarım ve Orman Bakanı, "Bu işin sürdürülebildiğini sağlamak gerekiyor. Yurt dışından ithal etseniz yine aynı rakamlar olacak" diye devam etti.

Pakdemirli, "Bizim işimiz tarlada başlar tarlada biter. Sorumluluk alanımız da tohumdan çatala kadar olan zinciri takip etmektir" ifadelerini kullandı.

*Usta oyuncular Kemal Sunal ve Şener Şen'in başrollerde oynadığı "Kibar Feyzo" filminde, ağa rolünde oynayan Şener Şen, köylülerin her ihtiyacını kendisinin karşıladığını bir devlet memuruna anlatır. Bu duruma köylü rolünde oynayan Kemal Sunal "ağam eğlenir benimle" diyerek tepki verir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.