Kredi çekecekler dikkat ! Bir banka daha faiz indirdi

Kamu bankalarının konut kredisi faizlerinde başlattığı indirim kampanyasına Akbank'ta katıldı. Banka kredi tutarında herhangi bir sınır uygulamaksızın faiz oranını yüzde 1,35'e indirdi.

Kredi çekecekler dikkat ! Bir banka daha faiz indirdi
banner150

Kamu bankalarının konut kredisinde faiz indirimi kampanyasına Akbank da katıldı. Banka, konut kredisi faiz oranını yüzde 1,35'e çektiğini duyurdu.

Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, banka, konut kredisinde kredi tutarında herhangi bir sınır olmaksızın yüzde 1,35'ten başlayan faiz oranlarını uygulamaya başladı. Akbank müşterileri talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçeneklerinden de faydalanabilecek.

"FAİZ ORANIMIZI YÜZDE 1,35'E ÇEKTİK"
Açıklamada konuya ilişkin görüşleri yer alan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını en iyi koşullarda karşılamayı temel ilke olarak benimsediklerini vurguladı.

Müşterilerine hayallerindeki eve hemen sahip olmaları için, isteklerini ertelemeden, kira öder gibi kredi taksiti ödeme imkanı sunduklarını aktaran Oğuz, "Bunun yanı sıra, 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi faiz oranımızı yüzde 1,35'e çektik. Ekonomimizin canlanması ve istikrarlı bir büyüme düzeyine ulaşabilmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: AA

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.