Gram altın ve çeyrek altın fiyatları (31 Ocak 2020 Cuma) ne kadar oldu?

'Altın bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Altın piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Kahramanmaraş'ta altın fiyatlarının bu denli fazla araştırılmasının nedeni de altının kültürümüzde oldukça değerli olmasıdır. Türkiye'de altın üretiminde Kahramanmaraş İstanbul'dan sonra ikinci sırada gelmektedir. Kahramanmaraş'ta da düğünlerin bir numarası olan altın konusunda araştırmalar arttı. 31 Ocak 2020 Cuma altın fiyatları hakkındaki son dakika haberleri, anlık detaylar ve gelişmeler haberimizde. Düğünlerin vazgeçilmezi olan altın aynı zamanda bir numaralı birikim aracıdır.

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları (31 Ocak 2020 Cuma) ne kadar oldu?
banner150

Kapalıçarşı'dan altın fiyatları hakkında son dakika haberleri geliyor. Ülkemizde gram altın ve çeyrek altın hem düğünlerde hem de özel günlerde en çok tercih edilen altın türleri arasında yer alır. Yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını ise daha çok uzun vadeli birikim aracıdır, kolay kolay bozdurulmaz. Gram altın, bugün 302,31 TL'den alınırken 302,39 TL'den satılıyor. Çeyrek altın fiyatlarında ise son durum şu şekilde...

31 OCAK GÜNCEL ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Ocak ayının son günü olan bugün çeyrek altın 484,64 TL'den alınırken 495,61 TL'den satılıyor. Çeyrek altın ülkemizde kuyumculardan en çok satın alınan altın türlerinden biridir, evlerde de en çok biriktirilen birikim aracı olarak dikkat çeker.

Yarım altın fiyatlarında son durum şu şekilde; 966,26 TL'den alınırken 991,22 TL'den satılıyor.

Tam altın fiyatlarında son durum; tam altın bugün 1.938,58 TL'den alınırken 1.976,37 TL'den satılıyor. Yarım altın da tam altın da genelde uzun vadeli birikim aracıdır.

Cumhuriyet altın fiyatlarında genel bakış şu şekilde, 2.008,00 TL'den alınan cumhuriyet altını 2.038,00 TL'den satılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.