Gram altın ve çeyrek altın fiyatları (16 Temmuz 2019 Salı) ne kadar oldu?

Kahramanmaraş'ta da vatandaşlar tarafından yoğun şekilde araştırılan altın fiyatları hakkında son bilgiler haber sitemizde. 16 Temmuz 2019 Salı altın fiyatları ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer alıyor.

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları (16 Temmuz 2019 Salı) ne kadar oldu?

Kahramanmaraş'ta altın fiyatlarının bu denli fazla araştırılmasının nedeni de altının kültürümüzde oldukça değerli olmasıdır. Türkiye'de altın üretiminde Kahramanmaraş İstanbul'dan sonra ikinci sırada gelmektedir. Yaz aylarının yaklaşmasıyla tüm illerimizde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da düğünlerin bir numarası olan altın konusunda araştırmalar arttı. 16 Temmuz 2019 Salı altın fiyatları hakkındaki son dakika haberleri, anlık detaylar ve gelişmeler haberimizde. 

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 16 Temmuz 2019 anlık ve güncel çeyrek altın kuru alış fiyatı 415,38 lira, satış fiyatı ise 425,69 lira seviyesinde yer alıyor. Spot piyasada gram altın alış fiyatı 259,54 lira, satış fiyatı 259,64 liradan işlem görüyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 08:31
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.