Dolar/TL kritik seviyeyi aştı! İşte günün ilk rakamları (11.02.2020)

Dolar/TL güne 6 seviyesinin üzerinde başladı. Euro/TL ise 6.57 civarında işlem görüyor. Gram altın 304 liradan alıcı buluyor. Piyasalarda İdlib'te yaşanan gelişmeler izleniyor.

Dolar/TL kritik seviyeyi aştı! İşte günün ilk rakamları (11.02.2020)
banner150

İdlib bölgesindeki gelişmeler ve ABD Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell başta olmak üzere, bir çok merkez bankası yetkisinin konuşmasının takip edileceği yeni güne Dolar/TL 6,01 seviyesinden başladı.

Euro/TL ise 6.57 seviyesinin hemen altında işlem görüyor.

11 Şubat sabahında altın fiyatları yükselişini sürdürüyor. Gram altın fiyatı 304 liradan, çeyrek altın 497 liradan ve cumhuriyet altını fiyatı 2.048 liradan işlem görüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan güvenlik zirvesinde, İdlib’deki alçak saldırıya misliyle karşılık verileceği ve Türkiye’nin Suriye’de gösterdiği kararlılıktan vazgeçmeyeceği vurgulandı. İdlib’te beş Türk askeri rejim askerleri tarafından haince şehit edilmişti.

Çin Ulusal Sağlık Komisyonu verilerine göre yeni corona virüsten kaynaklı olarak yaşamını yitirenlerin sayısı 1.000’i geçti.

San Francisco Fed Başkanı Mary Daly, yeni corona virüs salgını nedeniyle Çin ekonomisinin büyük olasılıkla en azından iki çeyrek için yavaşlayacağını öngördüklerini, ancak ABD ekonomisine etkisinin sınırlı olduğunu söyledi.

Kaynak: HABER 3

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 08:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.