Dolar ve euro güne nasıl başladı? İttifak sonrası dolarda son durum!

Yeni haftaya hareketli başlayan dolar ve euro ile ilgili araştırmalar yeniden hız kazandı. Rahip Brunson krizinin aşılmasının ardından düşüş trendine giren dolar ve euroda son durum merak ediliyor. Vatandaşlar Dolar ne kadar? Euro ne kadar? gibi sorulara yanıt arıyor. İşte dolar ve eurodaki son durum...

Dolar ve euro güne nasıl başladı? İttifak sonrası dolarda son durum!

Dolarda dün yaşanan hızlı yükseliş ne durumda? Türkiye-ABD ilişkilerinde ABD’li rahip Andrew Brunson’ın ülkesine dönmesi sonrası yaşanan iyimserlikle dolar/TL 5.52 seviyelerine kadar gerilemişti. Dün MHP ile AKP arasında yaşanan ittifak tartışmaları dolarda hareketlenmeye neden oldu. Dolar/TL bu sabah 5.76 seviyelerinde güne başladı.

DOLAR NE KADAR OLDU?
23 Ekim 2018 Salı günü kapanışta 5,79 liradan işlem gören dolar, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 08.00 itibariyle 5,76 TL'den işlem görüyor.

EURO NE KADAR OLDU?
23 Ekim 2018 Salı günü kapanışta 6,64 liradan işlem gören euro, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 08.00 itibariyle 6,59 TL'den işlem görüyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 08:49
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.