Your SEO optimized title page contents

Dolar ve Euro (8 Temmuz 2019 Pazartesi) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

8 Temmuz 2019 Pazertesi Dolar ve Euro alış-satış fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılan dolar euro kuru ve döviz piyasası hakkındaki son detaylar haberimizde. (8 Temmuz 2019 Pazartesi) 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘dolar ve euro ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, bugün dolar ne kadar, euro ne kadar, kaç TL oldu?

Dolar ve Euro (8 Temmuz 2019 Pazartesi) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 8 Temmuz 2019 Pazertesi dolar euro döviz kuru hakkındaki en güncel detayları haberimizde bulabilirsiniz...

DOLAR NE KADAR?

Dolar, 8 Temmuz 2019 Pazartesi sabahında bankalararası piyasada 5,7496 lira alış fiyatı, 5,7543 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro, 8 Temmuz 2019 Pazartesi sabahında bankalararası piyasada Euro 6,4583 lira alış, 6,4645 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.