Dolar ve Euro (3 Ağustos 2019 Cumartesi) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

3 Ağustos 2019 Cumartesi Dolar ve Euro alış-satış fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılan dolar euro kuru ve döviz piyasası hakkındaki son dakika olarak haberimizde. 3 Ağustos 2019 Cumartesi 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor.

Dolar ve Euro (3 Ağustos 2019 Cumartesi) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor. 'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 3 Ağustos 2019 Cumartesi dolar ve euro hakkında son bilgiler...  

Dolar, 3 Ağustos 2019 Cumartesi sabahında bankalararası piyasada 5,5510 lira alış fiyatı, 5,5602 lira satış fiyatı seviyesinde yer alıyor.

Euro ise aynı saatlerde 6,1434 lira alış fiyatı, 6,2031 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 08:22
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.