Dolar ve Euro (27 Eylül 2019 Cuma) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

27 Eylül 2019 Cuma Dolar ve Euro alış-satış fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılan dolar euro kuru ve döviz piyasası hakkındaki son detaylar haberimizde. 27 Eylül 2019 Cuma 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘dolar ve euro ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, bugün dolar ne kadar, euro ne kadar, kaç TL oldu? Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 27 Eylül 2019 Cuma dolar euro döviz kuru hakkındaki en güncel detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Dolar ve Euro (27 Eylül 2019 Cuma) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?
banner150

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor. 'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 27 Eylül 2019 Cuma dolar ve euro hakkında son bilgiler...

DOLAR NE KADAR?

Dolar, 27 Eylül 2019 Cuma sabahında bankalararası piyasada 5,6680 lira alış fiyatı, 5,6753 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro, 27 Eylül 2019 Cuma sabahında bankalararası piyasada Euro 6,1938 lira alış, 6,2027 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

Döviz kurları hakkındaki gelişmeler ve diğer tüm detayları Kanal Maraş'ta bulabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.