Dolar ve Euro (25 Mayıs 2019 Cumartesi) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

25 Mayıs 2019 Cumartesi Dolar ve Euro alış-satış fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılan dolar euro kuru ve döviz piyasası hakkındaki son detaylar haberimizde. (25 Mayıs 2019 Cumartesi) 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘dolar ve euro ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, bugün dolar ne kadar, euro ne kadar, kaç TL oldu? Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 25 Mayıs 2019 Cumartesi dolar euro döviz kuru hakkındaki en güncel detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Dolar ve Euro (25 Mayıs 2019 Cumartesi) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor. 'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 25 Mayıs 2019 Cumartesi dolar ve euro hakkında son bilgiler...

DOLAR NE KADAR? 

Dolar, 25 Mayıs 2019 Cumartesi sabahında bankalararası piyasada 6,0750 lira alış fiyatı, 6,0802 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro, 25 Mayıs 2019 Cumartesi sabahında bankalararası piyasada Euro 6,8045 lira alış, 6,8436 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

Döviz kurları hakkındaki gelişmeler ve diğer tüm detaylar...

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.