Dolar ve Euro (22 Ağustos 2019 Perşembe) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

(22 Ağustos 2019 Perşembe) 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘dolar ve euro ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, bugün dolar ne kadar, euro ne kadar, kaç TL oldu? Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 22 Ağustos 2019 Perşembe dolar euro döviz kuru hakkındaki en güncel detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Dolar ve Euro (22 Ağustos 2019 Perşembe) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor. 'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 22 Ağustos 2019 Perşembe dolar ve euro hakkında son bilgiler...

DOLAR NE KADAR?

Dolar, 22 Ağustos 2019 Perşembe sabahında bankalararası piyasada 5,7249 lira alış fiyatı, 5,7302 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro, 22 Ağustos 2019 Perşembe sabahında bankalararası piyasada Euro 6,3546 lira alış, 6,3639 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.