Dolar ve Euro (21 Temmuz 2019 Pazar) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

21 Temmuz 2019 Pazar Dolar ve Euro alış-satış fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılan dolar euro kuru ve döviz piyasası hakkındaki son detaylar haberimizde. 21 Temmuz 2019 Pazar 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘dolar ve euro ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, bugün dolar ne kadar, euro ne kadar, kaç TL oldu? Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 21 Temmuz 2019 Pazar dolar euro döviz kuru hakkındaki en güncel detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Dolar ve Euro (21 Temmuz 2019 Pazar) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor. 'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 21 Temmuz 2019 Pazar dolar ve euro hakkında son bilgiler...

DOLAR NE KADAR?

Dolar, 21 Temmuz 2019 Pazar sabahında bankalararası piyasada 5,6589 lira alış fiyatı, 5,7234 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro, 21 Temmuz 2019 Pazar sabahında bankalararası piyasada Euro 6,3240 lira alış, 6,3832 lira satış fiyatıyla işlem görüyor. Döviz kurları hakkındaki gelişmeler ve diğer tüm detayları Kanal Maraş'ta bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.