Your SEO optimized title page contents

Dolar ve Euro (18 Ağustos 2019 Pazar) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

(18 Ağustos 2019 Pazar) 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘dolar ve euro ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, bugün dolar ne kadar, euro ne kadar, kaç TL oldu? Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 18 Ağustos 2019 Pazar dolar euro döviz kuru hakkındaki en güncel detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Dolar ve Euro (18 Ağustos 2019 Pazar) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor. 'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 18 Ağustos 2019 Pazar dolar ve euro hakkında son bilgiler...

DOLAR NE KADAR?

Dolar, 18 Ağustos 2019 Pazar sabahında bankalararası piyasada 5,5744 lira alış fiyatı, 5,5847 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro, 18 Ağustos 2019 Pazar sabahında bankalararası piyasada Euro 6,1682 lira alış, 6,2105 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.