Dolar ve Euro (17 Temmuz 2019 Çarşamba) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

17 Temmuz 2019 Çarşamba Dolar ve Euro alış-satış fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılan dolar euro kuru ve döviz piyasası hakkındaki son dakika olarak haberimizde. 17 Temmuz 2019 Çarşamba 'dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor.

Dolar ve Euro (17 Temmuz 2019 Çarşamba) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor. 'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 17 Temmuz 2019 Çarşamba dolar ve euro hakkında son bilgiler...  

Dolar, 17 Temmuz 2019 sabahında bankalararası piyasada 5,7073 lira alış fiyatı, 5,7140 lira satış fiyatı seviyesinde yer alıyor.

Euro ise aynı saatlerde 6,4042 lira alış fiyatı, 6,4124 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 08:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekonomi
Ekonomi - 4 ay Önce

Ekonomik hareketlilik için ekonominin temel taşları olan ; Esnafın, çiftçinin, hayvancının , köylünün, kısaca üreticinin temel sorunları çözülmelidir . Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için ne gerekiyorsa yapılmalıdır .Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli.
Asıl gündeme çok daha fazla ağırlık verilmeli

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.