Dolar ve Euro (12 Haziran 2019 Çarşamba) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

12 Haziran 2019 Çarşamba Dolar ve Euro alış-satış fiyatları ne kadar? Vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılan dolar euro kuru ve döviz piyasası hakkındaki son detaylar haberimizde. 12 Haziran 2019 Çarşamba dolar euro kaç TL oldu' sorusu vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Piyasaları yakından takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren ‘dolar ve euro ne kadar oldu’ gibi soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, bugün dolar ne kadar, euro ne kadar, kaç TL oldu? Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 12 Haziran 2019 Çarşamba dolar euro döviz kuru hakkındaki en güncel detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Dolar ve Euro (12 Haziran 2019 Çarşamba) alış-satış fiyatları ne kadar oldu?

Döviz piyasası vatandaşlar tarafından oldukça yakından araştırılıyor. Dolar ve Euro fiyatları ile ilgili arama yapan vatandaşlar, dolar alış-satış fiyatlarını araştırıyor. 'Dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu?' sorusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Dolar Euro fiyatları bugün ne kadar oldu? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık. İşte 12 Haziran 2019 Çarşamba dolar ve euro hakkında son bilgiler...

DOLAR NE KADAR?

Dolar, 12 Haziran 2019 Çarşamba sabahında bankalararası piyasada 5,8062 lira alış fiyatı, 5,8119 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro, 12 Haziran 2019 Çarşamba sabahında bankalararası piyasada Euro 6,5826 lira alış, 6,5883 lira satış fiyatıyla işlem görüyor.

Döviz kurları hakkındaki gelişmeler ve diğer tüm detaylar...

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 08:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.