Bu indirimler sadece Türkiye'de var! Bunun neresi indirim?

Vatandaşın alım gücü günden güne düşerken bir marketin etiketlerinde indirim oranları sosyal medyada gündem oldu. Marketin “indirim” etiketlerinde 5 ve 10 kuruşluk indirimler yapıldığı görüldü.

Bu indirimler sadece Türkiye'de var! Bunun neresi indirim?
banner150

Odatv’nin haberine göre, Türkiye döviz kurlarının durdurulamayan yükselişiyle mücadele ederken bir yandan da bu yükseliş kendisini enflasyon üzerinde gösteriyor.

Vatandaş artık semt pazarlarından bile alışveriş yapamazken bunun üzerine Türkiye ve Dünyada yaşanan olumsuz gelişmeler milyonlarca insanın ucuz market zincirlerine yönelmesine neden oldu.

Fakat bu açıdan sosyal medyada, bu marketlerde yer aldığı iddia edilen etiketler gündeme oturdu. Marketteki etiketlerde “indirim” adı altında 0.05 ve 0.10 kuruşluk indirimler yapıldığı görüldü.

İşte o fotoğraflar:

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 15:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuğba Kısakürek
Tuğba Kısakürek - 2 ay Önce

300000 tl lik daireye 500.000 yazıyorlar, 100.000 tl.lik arabaya 250.000 tl yazıyorlar , vatandasın tasarrufu enflasyonu firsat bilen fırsatçıların yüzünden pul olup eriyor.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.