Bakanlık devreye girdi! Fahiş fiyatlara son verildi

Hükümet bir çok önlem alıp vatandaşları rahatlatırken bu durumu fırsat bilip otobüs terminallerinde merdiven altı firmaların fahiş fiyatlarla yolcu taşımasına bakanlık tarafından müdahale edildi.

Bakanlık devreye girdi! Fahiş fiyatlara son verildi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu yeni düzenleme hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Karaismailoğlu açıklamalarında yeni düzenleme ile otobüs firmalarına taşıyacakları yolcuları başka firmalara aktarabilme imkanı sağladıklarını belirtti.

Ayrıca Bakan Karaismailoğlu açıklamalarının devamında böylece vatandaşların otobüs dolsun diye terminallerde beklemek durumda kalmasının önüne geçileceğini ifade ederek taşımacılık faaliyetlerine ilişkin taban ve tavan ücret tarifesini de belirleyerek vatandaşlara fahiş fiyat uygulanmasına son verildiğini vurguladı.

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI
Konu ile ilgili olarak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Böylece vatandaşlarımızın otobüs dolsun diye terminallerde beklemek durumda kalmasının önüne geçeceğiz. Ayrıca taşımacılık faaliyetlerine ilişkin taban ve tavan ücret tarifesini de belirleyerek vatandaşlarımıza fahiş fiyatlar uygulanmasına son verdik"

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.