Altın fiyatlarında artış devam ediyor! İşte altın fiyatlarında son durum… 25.04.2019

Piyasalarda yaşanan inişli çıkışlı hareketlilik sebebiyle altın fiyatları ile ilgili araştırmalar da oldukça yakından takip ediliyor. Havaların ısınması ile beraber, düğünlerin başlamasıyla özellikle gram ve çeyrek altın fiyatı bir hayli merak ediliyor ve araştırılıyor. Kimi hediyelik olarak almak için kimi ise yatırım yapmak amacıyla ‘altın fiyatları bugün ne kadar’ sorusunun cevabını araştırıyor.

Altın fiyatlarında artış devam ediyor! İşte altın fiyatlarında son durum… 25.04.2019

Dolardaki yükselişe paralel artış gösteren altın fiyatları, yeni güne 241,4 lira seviyesinden başladı. Dün kapanışta çeyrek altın 393 lira, Cumhuriyet altını 1.606 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,92 yükselişle 240,7 liradan işlem gördü. Peki çeyrek altın bugüne nasıl başladı? İşte 25 Nisan altın fiyatları…

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Gram altın: 241,4 lira

Çeyrek Altın: 398 lira

Cumhuriyet altını: 1.624 lira

DOLARDAKİ ARTIŞ ALTINI BASKILIYOR

AA Finans Analisti İslam Memiş, dolar varlıklarında yaşanan toparlanmanın ons altın fiyatını baskılamaya devam ettiğini kaydetti. Memiş, altının ons fiyatında negatif görünümün devam ettiğini belirterek, ons altında düşüşlerin devamı halinde 1.263 doların destek olarak takip edileceğini, 1.278 doların ise direnç konumunda olduğunu dile getirdi.

KAYNAK: AA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.