Your SEO optimized title page contents

Altın düşüşe geçti! İşte altın fiyatlarında son durum... 24.04.2019

Piyasalarda yaşanan inişli çıkışlı hareketlilik sebebiyle altın fiyatları ile ilgili araştırmalar da oldukça yakından takip ediliyor. Havaların ısınması ile beraber, düğünlerin başlamasıyla özellikle gram ve çeyrek altın fiyatı bir hayli merak ediliyor ve araştırılıyor. Kimi hediyelik olarak almak için kimi ise yatırım yapmak amacıyla ‘altın fiyatları bugün ne kadar’ sorusunun cevabını araştırıyor.

Altın düşüşe geçti! İşte altın fiyatlarında son durum... 24.04.2019

Altın fiyatlarında düşüş devam ediyor. Önceki gün 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,25 artışla 239,20 liradan tamamladı. Gram altın bugüne ise 238,8 lira seviyesinden başladı. Peki çeyrek altın ne kadar?

İşte 24 Nisan güncel altın fiyatları…

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Gram altın: 238,8 lira

Çeyrek Altın: 386 lira

Cumhuriyet altını: 1.592 lira

'MERKEZ BANKASI’NIN FAİZ KARARI ALTINDA DALGALANMAYA NEDEN OLABİLİR'

AA Finans Analisti İslam Memiş, altının ons fiyatının yatay, yurt içi piyasalarda ise gram altının yükseliş isteğinde haftayı tamamlamasını beklediklerini ifade ederek, 'ABD'de açıklanacak olan büyüme verisi altının ons fiyatında, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının (TCMB) faiz kararı da altının gram fiyatında dalgalanmaya neden olabilir.' dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 11:55
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.