AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: '3600 Ek Gösterge'ye pozitif yaklaşıyoruz

Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren 3600 ek göstergeyle ilgili açıklama yapan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ''3600 ek gösterge konusu ile ilgili yaklaşımımız pozitif bir yaklaşımdır. Negatif ele aldığımız bir konu yok arkadaşlarımız çalışıyor.'' ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: '3600 Ek Gösterge'ye pozitif yaklaşıyoruz
banner150

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MKYK toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenledi. Çelik, milyonların merakla beklediği 3600 ek göstergeyle ilgili açıklama yaptı.

''POZİTİF YAKLAŞIYORUZ''
Çelik yaptığı açıklamada, ''3600 Ek Gösterge'ye pozitif yaklaşıyoruz.  Bununla ilgili olarak arkadaşlarımız çalışıyorlar. Polis, hemşire, din görevlisi ve öğretmenlerimize bir düzenleme söz konusu. Ekonomik disiplin içerisinde uygun bir takvime yerleştirilmesi ve meslekler arası dengeler de gözetilerek yapılmasıdır. Bu şekilde bütünsel bir çalışma yapılıyor. Zamanlaması sayın bakan tarafından açıklanacaktır. Cumhurbaşkanımız ifade etmiştir, pozitif yaklaşım aynen sürmektedir'' ifadelerini kullandı.

YARGI PAKETİ ÇALIŞMALARI
Çelik, "Kanun teklifi bir yıldır gündemde. Biz 1 defaya mahsus ceza indirimi yerine sistem değişikliğinden yanayız. Cezasızlık algısı olmamalı, hiçbir suç cezasız kalmamalı." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.