ÖSYM'den KPSS adaylarına kritik uyarı!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafınca, düzenlenecek olan 2018-KPSS lisans alan bilgisi sabah oturumlarına girecek adayların saat 10.00'dan, öğleden sonra oturumuna gireceklerin de saat 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacağı bildirildi.

ÖSYM'den KPSS adaylarına kritik uyarı!

ÖSYM'nin Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda, hafta sonu  gerçekleştirilecek 2018-KPSS lisans alan bilgisi oturumlarına girecek adaylara  yönelik hatırlatma yapıldı.

Buna göre, adayların, 2018-KPSS lisans alan bilgisi sabah oturumları  için saat 10.00'dan, öğleden sonra oturumu için 14.30'dan sonra sınav binalarına  girişine izin verilmeyecek.

Adayların, sınav giriş belgesi ve fotoğraflarının yer aldığı kimlik  belgelerini sınava gelirken yanlarında bulundurmaları gerekecek.
 
2018-KPSS alan bilgisi birinci oturumu (kamu yönetimi, uluslararası  ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri) ve ikinci oturumu (hukuk,  iktisat, maliye) yarın, üçüncü oturumu (işletme, muhasebe, istatistik) 29 Temmuz  Pazar yapılacak.
 
Ayrıca, adaylara sınav saatlerinden bir saat önce sınav binasında  hazır olmaları uyarısında bulunuldu.

KAYNAK: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.