Kayseri'de 6 Aralık Cuma okullar tatil mi? İşte tatil olan ilçeler...

Kayseri'de yoğun kar yağışı nedeniyle öğrenciler kar tatili haberi beklemekte. Kayseri'nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan,Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla ve Özvatan ilçelerinde okullar tatil edilecek mi? Tüm detaylar haberimizde mevcut...

Kayseri'de 6 Aralık Cuma okullar tatil mi? İşte tatil olan ilçeler...

Kayseri'de yarın okullar tatil mi? 6 Aralık kar tatili olan illerin nereler olduğunu ve son dakika Kayseri Valiliği'nden kar tatili açıklamasına dair yeni gelişmeler kanalmaras.com'da... Peki Kayseri'de yarın okullar tatil mi? Kar tatili haberleri ile ilgili merak edilen ayrıntılar haberimizde...

2 gündür ülkemizin çoğu ilinde kar yağışı etkili oluyor. Özellikle Ankara, Eskişehir, Edirne, Kayseri, Malatya başta olmak üzere pek çok şehirde öğrenciler okulların tatil olup olmadığını araştırıyor. Ancak henüz yarın için herhangi bir şehirde okullar tatil ilan edilmedi. Konu ile ilgili detaylı bilgi geldikçe ayrıntılar haberimizde yer alacak.

Meteoroloji'nin son değerlendirmelerine göre, kar yağışı bu gece de İç Anadolu ve Doğu Anadolu Başta olmak üzere pek çok şehirde etkili olacak. Ancak Kar yağışı yarın sabah saatlerinden itibaren etkisini yitirerek sadece Nevşehir, Erzurum, Bingöl gibi bir kaç şehirde etkili olacak.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 16:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emektar Öğrenci
Emektar Öğrenci - 2 ay Önce

Sarızda yarım metre kar var işte tatil edin sizde rahatlayın bizde rahatlayak arkadaşş

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.