Iğdır'da okullar tatil mi 17 Şubat 2020? İşte tatil olan ilçeler...

Iğdır'da okullar tatil mi 17 Şubat 2020? Kars Pazartesi kar tatili var mı? Son dakika bilgisi ne? soruları öğrenciler tarafından arama motorlarında sıkça araştırılmaktadır. Iğdır'ın Aralık, Karakoyunlu ve Tuzluca İlçeleri'nde kar tatili var mı? Haberimiz içerisinden 17 Şubat Perşembe günü kar tatili olan ilçelere ulaşabilirsiniz.

Iğdır'da okullar tatil mi 17 Şubat 2020? İşte tatil olan ilçeler...
banner150

''Iğdır'da 17 Şubat Okullar yarın tatil mi?'' gibi sorular Google ve Yandex gibi motorlarında bolca araştırılıyor. Meteoroloji'den alınan veriler, kent merkezinde yağmur ve zaman zaman kar yağışlı olması beklenmekte. Bazı ilçeler ise hala kara teslim durumda... Peki, Iğdır'ın hangi ilçesi'nde okullar tatil edildi? İşte öğrencilerin merak ettiği tatil ile ilgili açıklamalar...

IĞDIR'DA OKULLAR TATİL Mİ? 17 ŞUBAT PAZARTESİ

İşte Iğdır'da okullar tatil mi sorusunun yanıtı…

Yeni haftanın başlangıcı itibarıyla Valilik tarafından kar tatili kararı alınıp alınmayacağı ise merak konusu. 17 Şubat ile ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Konuyla ilgili bir açıklama geldiği takdirde detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.