Diyarbakır'da okullar tatil mi 17 Şubat 2020? İşte tatil olan ilçeler...

Diyarbakır'da okullar tatil mi 17 Şubat 2020? Diyarbakır Pazartesi kar tatili var mı? Son dakika bilgisi ne ? soruları kentte yaşayan öğrenciler tarafından arama motorlarında yoğun olarak araştırılamaktadır. Diyarbakır'ın Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur ve Yenişehir İlçeleri'nde kar tatili var mı? Tüm detaylar haberimizde...

Diyarbakır'da okullar tatil mi 17 Şubat 2020? İşte tatil olan ilçeler...
banner150

Ülke genelinde kar yağışları etkisini göstermeye devam ediyor. Yoğun kar yağışları ve soğuk hava dalgası eğitim hayatını olumsuz etkiliyor. Kar yağışının olduğu bölgelerde yaşayan öğrenciler okulların tatil olup olmadığını merak ediyor.

Diyarbakır'da yarın okullar tatil mi herkes bunu soruyor. Haberimizde 17 Şubat Diyarbakır'dan gelen olan son dakika kar tatili açıklamlarına dair detaylara ulaşabilirsiniz. Peki Diyarbakır'da yarın okullar tatil mi? 

Diyarbakır Valiliği'nden şuana kadar "Diyarbakır'da okullar tatil" açıklaması gelmedi. Eğitime kar nedeniyle ara verilmesi halinde son dakika duyurusu olarak haberimizde yer alacaktır..

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 02:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.