''Bu yılki başarı zirvesinde de bizi göreceksiniz''

İlk günkü heyecanla, Simya Okullarının eğitimdeki başarısının nedenini işlerine duydukları saygı ve sevgi olarak açıklayan Simya okulları Genel Müdürü Muhammet Kasap, ilk günkü açılış heyecanını hala taşıdıklarını ifade etti. Bu heyecanın etkisiyle de “Her yıl olduğu gibi bu yıla da önemli yeniliklerle başlıyoruz'' dedi.

''Bu yılki başarı zirvesinde de bizi göreceksiniz''

Bünyesinde bir çocuk üniversitesi, bir ilkokul, iki ortaokul, iki temel lise; bir kurs merkezi, bir kız koleji, bir fen lisesi ve Anadolu lisesi barındıran Simya Eğitim Kurumları Kahramanmaraş’ta eğitimin nabzını tutan, yön veren temel dinamiklerden biri haline geldi.

Sektöre gerek her yıl kazandırdığımız yeni okullar gerekse eğitimin kalitesini arttıran bölgede ilk ve tek olan hizmetlerle dinamizm ve heyecan getirdiklerini ifade eden Kasap, bu yıl da aynı şevk ve heyacanla, yeni hizmet alanları açtıklarını anlattı.

Kahramanmaraş’ta ilk ve tek olan yarı olimpik yüzme havuzunun bu yıl hizmete açıldığını ifade eden Kasap, spor tesislerinde de çeşitlenmeye gideceklerini, sıradaki planlarının bir tenis kortu yapmak olduğunu açıkladı.

Geçen yılı her alanda önemli başarılarla tamamladıklarını söyleyen Kasap, YKS’de Türkiye 243'üncüsü ve Türkiye 480'incisini çıkardıklarını, LKS’de bölgenin en başarılı olduklarını gururla anlatan Kasap, "Bu yılki başarı zirvesinde de bizi göreceksiniz" dedi.

Simya okulları Genel Müdürü Muhammet Kasap öte yandan sahip olunan kaliteyi ve standardı korumak için gece gündüz çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.