Yaklaşık iki yıldır birlikte olan Ebru Şahin ile basketbolcu Cedi Osman hayatlarını birleştirdi. Çift, Kuzey Makedonya'da nikah masasına oturdu. Ünlü çift, nikah fotoğraflarını ilk kez paylaştı.

Son dönemin popüler oyuncularından Ebru Şahin, NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen basketbolcu Cedi Osman ile dünya evine girdi.

şahin-4

Çift, Cedi Osman'ın doğum yeri olan Kuzey Makedonya'nın Ohri kentinde evlendi. Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın arkadaşları ve ailesinin katıldığı nikah, göl üzerinde bir teknede gerçekleşti.

DÜĞÜN ÇEŞME'DE 

şahin1-1

Çiftin bu mutlu günlerinden fotoğraflar davetliler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. İkili, 7 Temmuz'da da Çeşme'de düğün yapacak.

"HAYATIMDAKİ EN GÜZEL ŞEY" 

şahin2

Kapadokya'da sevgilisinden "Evet" yanıtını alan Cedi Osman (26), verdiği bir röportajda Şahin'e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden bahsetmişti. Sözlerine, "Hayatımdaki en güzel şey..." şeklinde başlayan Cedi Osman, "Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel." ifadelerini kullanmıştı.

"ONU GÖRDÜĞÜM GÜN BUNU BİLİYORDUM" 

Demet Akalın sitem etti Demet Akalın sitem etti

şahin3

Ünlü basketbolcu, "O bir tane... Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!" demişti.

"KALPTEN BAĞLILIĞIMIZ VAR" 

şahin4

Şahin ise, "Birbirimizde her gün yeni bir şeyler keşfediyoruz. Ben ilişkilerin insanları farklılaştırdığını düşünüyordum ama şu an birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, güven üzerine kurulu ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum." diye konuşmuştu.

ÖNCE YALANLADI, SONRA KABUL ETTİ 

şahin5

Ebru Şahin, aşk haberlerini önce yalanlamıştı. Ancak ünlü oyuncu, Cedi Osman ile Çeşme'de fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra beraberliği kabul etmişti.

TEKTAŞI 1 MİLYON TL 

şahin6

Cleveland Cavaliers'tan yıllık 8 milyon dolara yakın bir rakam kazanan basketbolcu, sevgilisi için kesenin ağzını açmıştı. Cedi Osman'ın, Ebru Şahin'e taktığı yüzüğün 5 karat ve değerinin de yaklaşık 1 milyon TL olduğuna ilişkin haberler magazin basınına yansımıştı.

şahin7

şahin8