6 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilen ve çocuk model olarak tanınan Thylane Blondeau, 21 yaşında değişmeyen güzelliği ile gündeme geliyor. Kariyerine model olarak devam eden Blondeau, pozlarıyla büyük beğeni topluyor. Thylane Blondeau son olarak dantelli iç çamaşırıyla poz verdi.

Çocuk model olarak tanınan ve daha sonra da moda sektöründe kendi markasını yaratan Thylane Blondeau, 2007'de "Dünyanın En Güzel Kızı" unvanını almıştı.

YILLAR DAHA DA GÜZELLEŞTİRDİ
Çocukken güzel yüzüyle görenleri hayran bırakan Thylane Blondeau'nun yaşı büyüse de görüntüsü hiç değişmedi.

Blondeau (1)

DANTELLİ İÇ ÇAMAŞIRIYLA POZ VERDİ
Şimdilerde 21 yaşında olan Thylane Blondeau kariyerine model olarak devam ediyor ve dev organizasyonlarda kendine yer buluyor. Son olarak bir iç giyim markasının defilesine katılan güzel model dantelli iç çamaşırıyla poz verdi.

Blondeau (2)

Merve Dizdar kıyafetiyle ödül törenine damga vurdu: Gömleğinin düğmelerini açtı... Merve Dizdar kıyafetiyle ödül törenine damga vurdu: Gömleğinin düğmelerini açtı...

BİRÇOK MARKA İLE İŞ BİRLİĞİ YAPTI
Fit görünümüyle dikkatleri üzerine çeken model, 6 milyon takipçiye sahip. Genç model geçen 14 yıl içinde güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi ve genç yaşında dünyaca ünlü birçok marka ile işbirliği yaptı.

Thylane1

Thylane2