Yarım saatte bir bebek pudrası yemeden duramıyor

İngiltere'nin Tor Bay sahilindeki Paington kasabasında yaşayan 44 yaşındaki Lisa Anderson, 30 dakikada bir banyoya giderek pudra yediğini söyledi.

Yarım saatte bir bebek pudrası yemeden duramıyor

İngiltere'nin Paington kasabasında yaşayan 44 yaşındaki Lisa Anderson, 15 yıldır bebek pudrası yeme bağımlılığıyla mücadele ediyor.

"30 DAKİKADA BİR YİYORUM"
İngiliz gazete The Sun'da yer alan habere göre Lisa Anderson, 30 dakikada bir gizlice banyoya giderek, pudra yediğini itiraf etti.

Anderson, ''Evimde her zaman bebek pudrası olurdu. Duş yaptıktan sonra kendimi tamamen pudraya bulamak isterdim ve osnra bir gün banyoda olduğumu hatırlıyorum ve koku çok güçlüydü. Şişenin üstünden çıkan bir toz vardı, onu yemek için ani bir dürtü hissettim ve bu hisle savaşamadım. Sadece elime döktüm ve pudrayı yalamaya başladım, gerçekten keyif aldım.'' dedi.

''ONSUZ YAPAMIYORUM"
Bağımlı gibi her seferinde pudranın dozunu biraz daha arttırdığını belirten Anderson, ''Onsuz geçen en uzun zamanım 2 gündü. O da hayatımın en kötü zamanıydı, adeta bundan nefret ettim.'' dedi.

''EŞİM BUNU YAPMAMDAN HOŞLANMIYOR''
Yıllardır yaptığı bu şeyin normal olmadığını düşünen Anderson, ''Eşim, pudranın kanserle olan bağlantısı ve sağlığım üzerindeki etkisi nedeniyle bunu yapmamdan hoşlanmıyor.'' dedi.

BUGÜNE KADAR HARCADIĞI PARA...
Anderson'ın bugüne dek bebek pudrasına harcadığı paranın ise yaklaşık 63 bin TL (8 bin sterlin) olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.