Skandal! terör örgütü PKK'nın konferansına katılacak

Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri, yeni bir skandala hazırlanıyor.

Skandal! terör örgütü PKK'nın konferansına katılacak

Türkiye aleyhtarlığı ile bilinen Piri, terör örgütü PKK’nın 29 Haziran’da AP’de düzenleyeceği konferansa konuşmacı olarak katılacak. Avrupa Parlamentosu, 3-6 Temmuz tarihlerinde önyargılarla dolu Türkiye raporunu oylayacak.

Türkiye’ye yönelik nefret dolu açıklamaların altına imza atan Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri, skandallarına bir yenisi eklemeye hazırlanıyor. Piri, terör örgütünün konferansında konuşma yapacak. AP, hazırladığı Türkiye raporunu oylayacağı tarih öncesi, skandal bir toplantıya ev sahipliği yapacak.

Terör örgütü PKK, 29 Haziran’da AP’de konferans düzenleyecek. Taslak programa göre, AP’nin Türkiye Raportörü Kati Piri de konuşmacılar arasında yer alıyor. Katılımcılar arasında örgüt sempatizanı da oldukça fazla. Terör örgütü yanlısı tutumuyla bilinen AP üyesi Mark Demesmaeker de konferansta konuşacak. Ap, 3-6 Temmuz tarihlerinde Strazburg’da, ön yargılarla dolu Türkiye raporunu oylayacak.

(Yeni Şafak)

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 10:00
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.