ÖSO'dan Fırat'ın doğusuna bildiri!

Fırat'ın doğusuna yönelik operasyon konusunda TSK son hazırlıklarını yaparken bölgeye sevkiyat devam ediyor. ÖSO operasyon öncesinde bölgede bildiri dağıttı.

ÖSO'dan Fırat'ın doğusuna bildiri!
banner150

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Fırat'ın doğusunda bulunan terör yuvalarını temizlemeye yönelik harekat planı için son hazırlıklar yapılıyor.

Devamlı olarak bölgeye sevk edilen zırhlı birliklerin yanı sıra bölgede operasyon hazırlığı içinde bulunan ÖSO da Fırat'ın doğusunda bildiri dağıttı.

MESAJ DAĞITILDI
ÖSO birliklerinin Fırat'ın doğusunda bulunan sınır köylerinde harekat öncesinde uyarı mesajı yayınladığı ortaya çıktı. Akşam saatlerinde sosyal medyada yayınlanan mesajda "Ya bizimle olacaksınız ya da PKK ile helak olacaksınız" mesajı verildi.

İçerikte ayrıca ABD'nin PKK'y yalnız bırakmasına da yer mesajda "Pentagon sizi yüz üstü bıraktı" ibaresine yer verildi.

"PKK'YI YOK EDECEĞİZ"
Operasyon konusunda sinyalleri kuvvetlendiren mesajda PKK'ya yönelik sert ifadelere yer verildi. Özellikle Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı operasyonlarıda yüerütülen kararlı mücadelenin burada da sürdürüleceği belirtilirken "Bildiğimiz tüm değerler üzerine yemin ederiz ki PKK'yı yok edeceğiz" ifadesine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.