Mide bulandıran olay: Balığın içinden hareket ederek çıktı!

Bir lokantada yemek yiyen bir arkadaş grubu hayatlarının şokunu yaşadı. Yedikleri yemeklerin içinden hareket ederek solucan gören kişiler o anları kameraya aldı.

ABD, New Jersey’deki bir lokantada yaşanan mide bulandırıcı olayı konuşuyor… Asbury Park’taki Stella Marina Bar and Restaurant isimli mekanda bir çift teyzelerinin 80’inci doğum günü için yemeğe oturdu. Jim Guinee ve kız arkadaşının sipariş verdiği balık masaya geldiğinde çift afiyetle balığı yedi.

Fakat yemek sırasında soluklanan Guinee’nin kız arkadaşı Jennifer Morzano, yemeğinde bir hareket fark etti. Dikkatlice bakan kadın balığın gövdesinden dışarı doğru bir kurdun çıktığını gördü. Solucanı videoya çeken Guinee, “Yemeğin içinden canlı kurt çıktı. Tabaktaki yemek canlandı” ifadesini kullandı. Gui,nee, “Kız arkadaşım şok oldu çünkü daha önce yemeğinde canlı parasit görmemişti” dedi.

Lokantayı şikayet eden aile videoyu da sosyal medyada paylaştı. Yaşananlardan dolayı çok üzgün olduklarını söyleyen işletmeci, “Konuyla ilgileniyoruz. Ailenin yaşadıkları travmayı karşıladık. Soruşturma başlattık ve balık siparişlerini durdurduk” açıklamasını yaptı.

Uzmanlar anisakid isimli bir parazitin tüketilmesi durumunda ciddi rahatsızlıklara sebep olabileceğini duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.