Mezarlıkta çektiği fotoğrafı görünce kekelemeye başladı!

Amerika'nın New Hampshire eyaletinde eşine az rastlanır bir olay meydana geldi. 26 yaşındaki Tyler Karanasios'ın, perili olduğuna inanılan Pine Hill mezarlığında çektiği fotoğraftaki hayalet detayı tüyler ürpertti.

Mezarlıkta çektiği fotoğrafı görünce kekelemeye başladı!

Amerika’nın New Hampshire eyaletinde yaşayan iki arkadaşın başına ilginç olaylar zinciri geldi. The Sun’da yer alan habere göre 26 yaşındaki Tyler Karanasios ve arkadaşı, perili olduğuna inanılan Hollis'teki Pine Hill mezarlığına gitti. Katil ve büyücü olduğuna inanılan Abel Blood'un mezarında bir hayalet gören iki arkadaş, hemen fotoğraf çekti. Karanasios, mezar başında görülen hayaletin Abel Blood'un mezarına gelen bir ruh olduğuna inanıyor.

“GÖRDÜĞÜMÜZ KARŞISINDA NEYE UĞRADIĞIMIZI ŞAŞIRDIK”

Gece yarısı mezarlığa gittiğini ve yaptığı işin büyük adrenalin gerektirdiğini söyleyen adam, "Bir anda arkamı dönünce iki mezarın arasında ürkütücü bir şey gördüm ve hemen fotoğrafını çektim. Ben ve arkadaşım gördüğümüz karşısında neye uğradığımıza şaşırdık" ifadelerini kullandı.

İKİ MEZAR TAŞI ARASINDA GÖRÜLÜYOR

Eve gelip fotoğraflara bakan Karanasios, "İki mezar taşı arasında gördüğümüz nesnenin sis olduğunu düşündük ama fotoğrafı daha dikkatli bir şekilde inceleyince sis olmadığını ve üzeri örtülü insana benzer bir figür olduğunu gördük" diye konuştu. Fotoğrafı paylaştığında birçok kişi, görülen nesnenin hayalet olmadığını söyledi ama Karanasios bunu reddetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.