Kumar borcunu ödeyemedi kızını satışa çıkardı!

Çin'de bir kişi kumar borcunu ödemek için kızını internet üzerinden satışa çıkardı. Durumu öğrenen anne, eşini polise ihbar etti.

Kumar borcunu ödeyemedi kızını satışa çıkardı!
banner150

İnternetten satışa çıkardı. Çocuğu olmayan bir aile anlaşıp kızını satan baba, kızı ile beraber annesini ziyarete gideceğini söyleyerek eşini kandırdı.

KOCASINDAN ŞÜPHELENDİ MESAJLARINA BAKTI

İsmi Wang olarak açıklanan anne, kızını annesine bıraktığını söyleyen kocasının kaçamak cevaplarından şüphelenip cep telefonunu kontrol etti. Talihsiz kadın, kocası ile kızını satın alan kişi arasındaki mesajları görünce şoke oldu. Kocasının kumar borcu nedeniyle kızını sattığını öğrenen anne, eşini polise ihbar etti.

Polis tarafından bir otelde yakalanan koca, ilk ifadesinde yüklü bir miktarda kumar borcu olduğunu, internet üzerinden çocuğu olmayan bir çiftin evlat edinmek için ilan verdiklerini ilanı görünce kızını satmaya karar verdiğini söyledi.

Babanın, kızını sattığı çifte eşinden ayrı olduğunu kızana bakacak kimsesinin olmadığını söyleyerek onları da kandırdığı ortaya çıktı.

insan kaçakçılığı suçlaması ile gözaltına alınan baba mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.