''Kim Milyoner Olmak İster'' sunucusuna büyük şok! Bahçesinden ceset çıktı

''Kim Milyoner Olmak İster'' programının Almanya'daki sunucusu Gunter Jauch'un, villasındaki inşaat çalışmaları sırasında toprağa 30 santimetre gömülü bir insan iskeleti bulundu.

''Kim Milyoner Olmak İster'' sunucusuna büyük şok!  Bahçesinden ceset çıktı
banner150

Almanya'da yayınlanan ''Kim Milyoner Olmak İster'' yarışmasının sunucusu Gunter Jauch'un, Potsdam'da bulunan villasının bahçesinde tesadüfen bulunan ceset şoke etti.

Alman gazetesi Bild'de yer alan habere göre, inşaat çalışmaları sırasında toprağa yaklaşık 30 santimetre gömülü bir insan iskeleti bulundu.

Kemiklerin durumundan uzun yıllar önce öldüğü anlaşılan kişinin ölüm zamanı ve nedeni uzmanların önümüzdeki günlerde yapacakları incelemenin ardından belirlenecek.

Bild'e konuşan Federal Brandenburg Eyaleti Askeri Birliği Mezar Bakım Birimi Başkanı Oliver Breyhupt, kalıntıların Sovyet askerine ait olabileceğiyle ilgili olarak hiç bir şüpheye yer olmadığını söyledi.

Nisan 1945'te Potsdam'da verilen mücadele, Kızıl Ordu'nun Berlin'e girdiği ve Almanya'nın koşulsuz teslimiyeti kabul ettiği Berlin taarruzunun bir parçasıydı.

Rus askeri tarihçilerine göre, 16 Nisan'dan 8 Mayıs'a kadar süren Berlin taaruzunda Sovyet kayıpları 78 bin 293 kişiye ulaştı.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.