Herkesin başı dönünce ortaya çıktı: Cenaze töreninde esrarlı kek dağıttılar

Almanya'nın Wiethagen kasabasında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı... Ülkenin kuzeydoğusundaki kasabada düzenlenen cenaze yemeğinde davetlilere esrarlı kek dağıttılar.

Herkesin başı dönünce ortaya çıktı: Cenaze töreninde esrarlı kek dağıttılar
banner150

Almanya'da bir cenaze yemeğinde, akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

DAVETLİLERİN BAŞI DÖNÜNCE ORTAYA ÇIKTI
Almanya'nın kuzeydoğusunda bulunan Wiethagen kasabasındaki bir restoranda, cenaze yemeği verildi. Bu yemeğe katılan davetlilerin, yedikleri keklerden dolayı baş dönmesi yaşadıkları açıklandı.

KEKİ RESTORAN SAHİBİNİN KIZI YAPMIŞ
Konuyla ilgili Wiethagen Emniyeti, soruşturma başlattı. Soruşturmada, restoran sahibinin kızından davet için kek yapmasını istediği öğrenildi.

Almanya'da cenaze töreninde esrarlı kek dağıttılar

YANLIŞLIKLA DAĞITILDI
Restoran sahibinin 18 yaşındaki kızının iki tepsi kek hazırladığı, ancak davette annesinin yanlışlıkla esrarlı kek servis ettiği ortaya çıktı.

OLAY 2 AY ÖNCE YAŞANMIŞ
Almanya'daki geleneklere göre, cenaze törenlerinin ardından kek ve kahve ikramı yapılır. Olayın ağustos ayında yaşandığı, ancak hem cenazeye hem de hayatını kaybeden yakınlarının yasını tutanlara saygı göstermek adına olayın, kamuoyuna yeni açıklandığı belirtiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.