Gurbetçi Kahramanmaraşlı vatandaştan Fransız polisine tarihi ayar!

Kahramanmaraşlı olup ancak Fransa’da yaşayan hemşehrimiz Mehmet Yıldız, trafikte Fransız polisle tartıştı. Fransız polisi Türklere adeta nefret kustuğu gözler önüne seriliyor.

Fransız bir polisle, KahramanmaraşMehmet Yıldız sücü arasında trafikte yaşanan tartışma Fransızların Türk düşmanlığını gözler önüne serdi. Buna göre; kebapçı olduğunu söyleyen Türk sürücü kibarlık yapıp polisi dükkanına yemek yemeye davet ediyor. Ancak Türklerin temiz olmadığını söyleyen polis daveti küstah bir dille reddediyor.

GERÇEKLERİ DUYMAK ZORUNA GİTTİ
Sakinliğini koruyan Türk sürücü polisin kışkırtmalarına dayanamayıp parfümü Fransızların banyo yapmayı sevmediği ve kötü kokmamak için ürettiklerini söylüyor.

Fransızların tuvaleti kullanmak yerine parfümü icat ettiğini söyleyerek Fransız polise ayar vermeye devam Türk, daha sonra bu sözleri nedeniyle karakola götürülmek istendi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2019, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
yemem
yemem - 1 yıl Önce

bir parodi olduğu besbelli.hiç bir polis bu şekilde bir diyaloğa giremez.karşılıklı anlaşmışlar tiyatro yapmışlar o poliste türktür kesin.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.