Gömüldükten 7 saat sonra sapasağlam evine döndü!

Geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybedildiği sanılıp toprağa verilen 40 yaşındaki Sunatro sapasağlam bir şekilde evine döndü.

Gömüldükten 7 saat sonra sapasağlam evine döndü!

Endonezya’nın Doğu Cava bölgesindeki Gesikan köyünde bir adam, toprağa verildikten 7 saat sonra evine döndü. Motosikletle kaza yapan adamın üzerinde kimliği bulunmuyordu ve cesedi ise tanınmayacak haldeydi. Polisler, motosikletin plakasından, sahibinin 40 yaşındaki Sunarto adında bir adam olduğunu tespit ettikten sonra ölen kişinin Sunarto olduğuna karar verildi. Polis, Sunarto’nun ailesini kaza hakkında bilgilendirdikten sonra cesedi ailesine teslim etti. 

CESEDİ TANINMAZ HALDE
Ailesi ağır yaralardan dolayı Sunarto’yu tam olarak teşhis edemedi fakat cenaze toprağa verildikten 7 saat sonra Sunatro, eve geldi. Sunarto, gömülen kişinin kendisi olmadığını ve Semanding bölgesindeki bir Jarum köyünün sakini olan Wariim adında bir adam olduğunu belirtti. Sunatro’nun bir süre önce Variim adındaki bir tanıdığından borç para aldığı, karşılığında da motosikletini rehin bıraktığı ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.