Fırında pişmiş yemek bulan aile gerçeği tavan arasına bakınca öğrendi

Avustralya’da meydana gelen olayda üç çocuk annesi Monica Green, evinde gizemli değişiklikler olduğunu fark etti. Daha sonra fırında pişmiş tavuk kanadı da bulan aile, olaylardan şüphelenince polise haber verdi. Polisin yaptığı araştırma sonucu, evin tavan arasında kalan biri olduğu ortaya çıktı.

Fırında pişmiş yemek bulan aile gerçeği tavan arasına bakınca öğrendi
banner150

Avustralya’da Monica Green ve ailesinin başına ilginç olaylar geldi. İndependent Türkçe’de yer alan habere göre Avustralya’nın Queensland eyaletinden Green, evindeki eşyaların yerinin değişmesinden şüphelendikten sonra ilkin bunları çocuklarının yaptığını düşünmüştü. Ardından evdeki kameralı güvenlik sisteminin devre dışı olduğunu fark etmiş, ancak bunu da önemsememişti.

POLİSE HABER VERDİLER

18 Ocak’ta doktor randevusundan eve dönen Green, klimanın çalıştığını ve arka kapının sonuna kadar açık olduğunu gördü. Fırındaysa biraz pişmiş tavuk kanadı buldu ve hemen polisi aradı.

Olay yerine gelen polis, tavan arasına çıkan kapağın kısmen açık olduğunu tespit etti. Polis ekipleri incelemelerine devam etti ve burada bir kişinin yaşadığına dair kanıt buldu. Queensland polisinden Jason Milner ise hadisenin “kesinlikle benzersiz” olduğunu söyledi.

EŞİ, İŞ İÇİN ŞEHİR DIŞINA ÇIKMIŞ

Kendini korku filminde gibi hissetiğini belirten Green, “Korku filminden çıkmış gibi hissettim. Çocukları koruyan kişi olmam gerekiyordu ve başarısız olmuşum gibi hissediyorum” dedi.

SUÇLU HENÜZ BULUNAMADI

Polis ekipleri araştırmalarına devam ediyor ancak suçlu henüz bulunamadı. NZ Herald’ın haberine göre, olaydan sonra korku içinde yaşamaya başlayan aile, bu kişinin geri dönmesinden endişeleniyor. Green “Ben yokken bu kişi evimde ne yapıyordu? Bana ya da çocuklarıma zarar vermeye mi çalışıyorlardı? Çocuklarımdan birini mi istiyorlardı? Gece gelip bizi öldürecekler miydi? Bütün bu bilinmeyen sorular kafamın içinde dönüyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.