Et üretim tesisinde mide bulandıran görüntüler!

ABD'nin Virginia eyaletinde, ülkenin en büyük et üretim tesislerinden birinde çekilen görüntüler, kamuoyunda büyük tepkilere yol açtı. Tesisteki bir çalışanın, üretim bandındaki etlere idrarını yaptığı anlar kameraya böyle yansıdı

Et üretim tesisinde mide bulandıran görüntüler!
banner150

Amerika Birleşik Devletleri'nin Virginia eyaletinde, ülkenin en büyük et üretim tesislerinden birinde bir çalışan, etlerin üzerine idrarını yaptığı güvenlik kameralarına yansıdı.

ETLERİN ÜZERİNE İDRARINI YAPTI

ABD'de bir et üretim tesisinde kaydedilen görüntüler kamuoyunda büyük tepkiye neden oldu. Görüntülerde fabrika çalışanının etleri üretim bandına yerleştirdiği sırada, idrarını yapıp hiç bir şey olmamış gibi çalışmaya devam ettiği görülüyor.

İŞİNE SON VERİLDİ

Ülkenin en büyük domuz eti tesisi olan fabrikanın yönetimi, olayın ardından çalışanın işine son verildiği ve çalışanın idrarının bulaştığını tespit ettikleri tüm ürünleri imha ettiklerini söyledi. Olayın kamuoyuna yansımasının ardından, müfettiş görevlendirilerek soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Haber3

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.