banner232

Eşine basılınca sevgilisini camdan kaçırdı! O anlar saniye saniye kamerada

Rusya'da, bir kadın sevgilisiyle birlikte evdeyken aldattığı eşine basıldı. Panikleyen kadın ve sevgilisi balkona yönelirken, adam kaçmak için camdan aşağıya atladı. O anlar çevredekilerin cep telefonu kamerasına yansıdı.

Rusya'da, bir kadın sevgilisiyle birlikte evdeyken aldattığı ine basıldı. Panikleyen kadın ve sevgilisi balkona yönelirken, adam kaçmak için camdan aşağıya atladı. O anlar çevredekilerin cep telefonu kamerasına yansıdı.

Rusya'nın Kuznetsk kentinde pembe dizileri aratmayan bir olay yaşandı. Yerel medyaya göre, kocasını aldatan bir kadın sevgilisiyle birlikte kendi evinde buluştu.

BALKONDAN AŞAĞI ATLADI
O sırada koca eve gelirken, kadının sevgilisi apartmanın balkonundan aşağı sarkarak evden kaçmaya çalıştı. Kadının sevgilisi balkondan kaçmaya çalışırken sokakta toplanan kalabalık o anları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı.

KAÇIŞ ANI KAMERADA
Kameraya yansıyan görüntülerde adamın balkondan aşağı sarkarak alt kattaki mağazanın tentesine düştüğü görüldü. balkonda saklanan adamla birlikte iki kişinin yer alması ise kafaları karıştırdı. Sosyal medyaya düşen olay, büyük yankı uyandırdı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 15:09
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.