Dehşete düşüren olay! Hindistan'da kadın memur, ofisinde yakılarak öldürüldü

Hindistan'ın Telangana eyaletinde kadın vergi memuru, ofisine gelen bir adam tarafından arazi tartışması dolayısıyla yakılarak vahşice öldürüldü.

Dehşete düşüren olay! Hindistan'da kadın memur, ofisinde yakılarak öldürüldü
banner150

Hint basınındaki haberlere göre,  eyaletin Ranga Redi bölgesinde kadın  vergi memuru Vijaya Redi, ofisine gelen Kurra Sureş ile arazi anlaşmazlığı yüzünden tartıştı. Vergi memurunun üzerine ve odasına benzin döktükten sonra ateşe veren Sureş'in kapıyı içeriden kilitlediği ve bir süre beklediği belirtildi.

Binadaki diğer görevlilerin, vergi memurunun çığlıklarını duymaları  üzerine kapıyı açmaya çalıştığı ancak başarılı olamadığı aktarılırken, bir süre sonra Sureş'in kapıyı açarak vücudundaki yanıklarla olay yerinden kaçtığı bildirildi. Vücudunda ağır yanıklar oluşan vergi memuru Vijaya Redi'nin ise hayatını kaybettiği, kadını kurtarmaya çalışan üç görevlinin de yaralandığı kaydedildi.

Üç gün boyunca boykot yapılacak

Komiser Maheş Bagvat, yaptığı açıklamada, "Bu olay, bir kişi  tarafından mı yapıldı veya bir başkası yardım etti mi bunu tespit etmeye  çalışıyoruz." dedi. Polis tarafından yakalanan ve vücudunda yüzde 50-60 yanık oluşan Sureş'in hastaneye yatırıldığı, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı açıklandı. Olayın ardından binlerce kişi, sosyal medyadan kınama mesajı  yayımlarken, Telangana Maliye Çalışanları Derneği, üç gün boyunca boykot  yapılacağını duyurdu.

AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.