Boğdu ve gömdü: Anne bir yaşındaki oğlunun cinayetini itiraf etti

Rusya Federasyonu’na bağlı Başkurdistan Cumhuriyeti İsmailovo köyünün 28 yaşındaki Yuliya Habirova, bir yaşındaki oğlunu boğduğunu itiraf etti ve sonra onu evin yaklaşık bir metre derinliğinde gömdü.

Boğdu ve gömdü: Anne bir yaşındaki oğlunun cinayetini itiraf etti
banner150

Her şey, kadının kolluk kuvvetlerine döndüğü ve sabahları uyandığı ve oğlu Timur'un yataktan kaybolduğunu söylediği iddiasıyla başladı. Uzmanlar , gönüllü grupların ve yerel halkın, sorgulanmış akrabaların ve kayıp çocuğun yakın ailelerinin yanı sıra yerel halkın, FAN raporlarının katılımıyla İçişleri Bakanlığı, Acil Durumlar Bakanlığı ile birlikte aramaya başladılar .

Ailenin komşuları, psikologlarla yaptığı konuşmada, kadının 5 yaşındaki kızının, annesinin o gün içtiğini ve erkek kardeşinin çok ağladığını itiraf ettiğini bildirdi. Ufa City News portalı, kıza göre, gecenin bir noktasında çocuğun çığlıklarının durduğunu ve evin sessizleştiğini bildirdi.

Polisin yaptığı açıklamada, "Soruşturma bölümünün adli bölümünün memurları, sorgu taktiklerini yetkin bir şekilde sorgu taktikleri kurmuş, toplanan delilleri sunmuş ve kayıp çocuğun annesiyle psikolojik temas kurmuş, itiraf etmiş ve çocuğun vücudunun yerini belirtmişlerdir" dedi.

Şüpheli anneyi sorguya çekti. Bunun üzerine Habirova, çocuğunu ‘açlık çektiği için’ iple boğarak öldürdüğünü ve evinin bahçesine gömdüğünü itiraf etti. Annenin gösterdiği yeri kazan ekipler, bebeğin battaniyeye sarılmış cesedine ulaştı.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.