Başsız yılan sahilde adama saldırdı!

İnsanı dehşete düşüren görüntüler sabah sahilde köpeğini gezdiren bir adam tarafından kaydedildi. Başı tenis raketiyle parçalanmış bir yılan, o haldeyken saldırmaya çalıştı. O anda bir diğer şoke eden an ise başı olmamasına rağmen yılanın tıslamaya devam etmesi oldu.

Avustralya'dasabah sahilde köpeğini gezdiren bir adam tarafından kaydedildi. Başı tenis raketiyle parçalanmış bir yılan, o haldeyken saldırmaya çalıştı. O anda bir diğer şoke eden an ise başı olmamasına rağmen yılanın tıslamaya devam etmesi oldu. 

TV100'ün aktardığı habere göre, Avustralya'da sahilde köpek gezdiren bir adam korkunç anı cep telefonu kamerasıyla görüntülemeyi başardı. Plajda köpek gezdiren adam yerde hareketsiz bir yılan gördü.

Yılanın başı olmadığını fark eden adam ölü yılanı elindeki tenis raketiyle dürtünce hiç beklemediği bir şeyle karşılaştı. Başı olmamasına rağmen yılanın kendisine hamle yapmasının ardından cep telefonunu çıkaran adam o anı kaydetti.

Raketle her dokunduğunda başı olmamasına karşın kendisine doğru hamle yapan yılanı fark eden adam şaşkınlığını gizleyemedi.

O anda bir diğer şoke eden an ise başı olmamasına rağmen yılanın tıslamaya devam etmesi oldu. Yılanın yırtıcı bir kış tarafından parçalandığı düşünülüyor.

Kaynak: TV100
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.