34 yaşındaki öğretmen 12 yaşındaki öğrencisiyle evlendi

ABD'de ençok konuşulan olaylardan biri olan 34 yaşındaki kadın öğretmen ile 12 yaşındaki öğrencinin ilişkisi 1996 yılında dünyada büyük yankı yarattı. öğretmen ile öğrencinin evliliği tam 20 yıl sürdü. iki kızı olan çiftin evliliği gçtiğimiz günlerde son buldu.

34 yaşındaki öğretmen 12 yaşındaki öğrencisiyle evlendi

ABD’de 1996 yılında 12 yaşındaki öğrencisiyle ilişki yaşayan 34 yaşındaki Mary Kay Letourneau ‘çocuk yaşta birine tecavüz’ suçundan 7 yıl hapiste kaldı.  Dünyayı şaşkına çeviren olayda 34 yaşındaki bir kadın öğretmen 12 yaşındaki öğrencisiyle birlikte olmuştu.

Ancak olay ilerleyen dönemde çok daha farklı bir boyuta erişti.  Mary Kay Letourneau hapisten çıkar çıkmaz öğrencisi Vili Fualaau ile evlendi.  Kadın 7 yıl hapiste kalmış çıktığı sırada öğrencisi 19 yaşına gelmişti.

Kadın ikinci dereceden çocuk tecavüzünden ceza almadan kısa bir süre önce çiftin ilk kızları Audrey dünyaya geldi.  Baba o sırada 13 yaşındaydı. İlerleyen süreçte mahkeme kadın öğretmene öğrencisine yaklaşma yasağı koysa da ikili yine bir araya geldi. Bu sefer  hapse girerken kadın  ikinci kızlarına hamileydi.  Georgia hapishanede dünyaya geldi.

Bu sıra dışı hikayede 20 yıl birlikte olan öğretmen ve öğrencinin iki kızları, Mary Kay Letourneau’nun ilk evliliğinden olan 4 çocuğuyla birlikte gayet iyi anlaşarak büyüdü. Ancak çiftten ayrılık haber geldi. Çok konuşulan skandalda 20 sonra öğretmen ve öğrenci boşandı. 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.