Kanal Maraş'tan Müdür Toktay'a doğum günü sürprizi

Dulkadiroğlu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Cemil Toktay bugün 47. yaşına girdi. Bu sebepten ötürü Kanal Maraş ekibi Basın camiası tarafından çokça sevilen Müdür Toktay'a doğum günü sürprizi düzenledi.

Kahramanmaraş'ta Basın camiası tarafından çokça sevilen Dulkadiroğlu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Cemil Toktay'ın bugün doğum günü. Bu sebepten ötürü Kanal Maraş ekibi Müdür Toktay'a doğum günü sürprizi yaparak 47. yaş gününü kutladılar.

Dulkadiroğlu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Cemil Toktay yapılan sürpriz'de çok duygulandığını söylerek şu ifadeleri kullandı, " Ben basın hayatıma girdiğimde 22 yaşındaydım o günden bu zamana kadar çok şey değişti. O dönemdeki sevgi, saygı, hürmetkarlık biraz daha farklı yönleri gitti. Kahramanmaraş'taki tüm basın camiamızdan Allah razı olsun. Özellikle duayen dediğimiz insanlar, sayenizde çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: KANAL MARAŞ
 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2019, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.