Kahramanmaraş'ın zirvesinde 'Bungalov' dönemi!

Kahramanmaraş'ta Dulkadiroğlu Belediyesi'nin Yedikuyular'da başlattığı Yalnız Ardıç bölgesinde bulunan Bungalov evleri projesi büyük ilgi gördü.

Kahramanmaraş'ın zirvesinde 'Bungalov' dönemi!
banner150

Kahramanmaraş'ta 'Bungalov Evleri' dönemi başlıyor.

Kahramanmaraş'ta Dulkadiroğlu belediyesinin başlattığı Bungalov Evleri projesi büyük ilgi gördü. 

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesinin başlattığı Bungalov Evleri projesine birçok iş adamından da destek geldi. Kahramanmaraş'ta apartmanların ve yüksek binaların çoğalmasıyla sakin ve sessiz ortam isteyen vatandaşlar artık Bungalov evlerini tercih ediyor. 

Doğanın içerisine kurulan Bungalov evleri Kahramanmaraş'ın dört bir yanında olacak. Dulkadiroğlu Belediyesinin başlatmış olduğu Bungalov evleri projesi sonrası birçok iş adamıda Bungalov Kent isimli projeleriyle startı verecek. Bazı vatandaşlar ise düşük maliyette olan Bungalov evleri için harekete geçerek hayallerindeki Bungalov evinin çalışmasını başlattı.

Dulkadiroğlu Belediyesinin çalışmasında sona geldiği Yedikuyular bölgesinde bulunan Yalnız Ardıç bölgesinde inşaatı devam eden mesire alanında Bungalov evlerinin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Okay yaptığı açıklamada; "İlçemizin doğa turizminde gelişmesi adına Yedikuyular bölgesine ve o yol üzerine çok önemli yatırımlar yaptık. Bu yatırımların içerisinde en önemlisi de Yalnız Ardıç Mesire alanı projesidir. Bu alanımızda inşa ettiğimiz bungalov evler konaklama konusunda ziyaretçilerimize hizmet verecek. Şehre çok yakın bir alanda olması nedeniyle de tesisimiz çok özel bir yere sahiptir. Şehir dışından bu alana ziyaretçiler geleceğini ön görmekteyiz. Bu sebeple alanın kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması adına ekiplerimiz yaz aylarında çalışmalarını yoğunlaştırdı. Şuanda alanda çalışmalar büyük bir titizlikle devam etmektedir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.