Dulkadiroğlu'nda teknik destek eğitim projesi imzalandı

Dulkadiroğlu Belediyesi personel geliştiren DOĞAKA ile yeni bir projeye daha imza atıyor.

Dulkadiroğlu'nda teknik destek eğitim projesi imzalandı

Dulkadiroğlu Belediyesi proje ekibi tarafından hazırlanan ve teknik personelin eğitimini kapsayan 'Teknik Destek Eğitim Danışmanlığı' projesinin protokol imza töreni yapıldı. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'ın makamında gerçekleşen imza töreninde, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız ve Belediye Başkan Yardımcısı Sebük Tekin Alpaslan'da hazır bulundu. Gerçekleştirilen imza törenin den önce konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, personel eğitimi konusunda farklı projelere imza attıklarının altını çizdi. DOĞAKA iş birliği ile gerçekleştirilen bu proje eğitimin teknik personeli kapsadığını anlatan Başkan Okay, eğitim sonunda personelin kendi alanında eksiklerinin de giderilmiş olacağını aktardı.

Eğitim projesinin mühendis, teknisyen ve teknikerleri kapsadığını anlatan Başkan Okay, personel içi eğitimin sürdürüleceğinin de altını çizdi. DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız'da Dulkadiroğlu Belediyesi'ne kalkınma projelerinde gösterdikleri yoğun çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Kahramanmaraş'ın kalkınma projelerinde atılım yaptığını aktaran Yıldız, proje sayısının her geçen gün arttığını sözlerine ekledi. Dulkadiroğlu Belediyesi'nin de çeşitli projeler hazırladığını belirten Yıldız, son olarak teknik personelin eğitimi için hazırlanan projeyi onayladıklarını söyledi. Yıldız, projenin Dulkadiroğlu Belediyesi'nde görevli teknik personelin eğitimi için önemli olduğunu kaydederek projelerin devam etmesi temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından "Teknik Destek Eğitim Danışmanlık" projesinin protokol imza törenine geçildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.